X
10 راز شعبده بازی
10 راز شعبده بازی
شعبده با اعداد مثال ان در پرانتز به رنگ ابیبه دوستتان بگویید که یک عدد انتخاب کند.                     (8765)ان عدد را ب
مثال ان در پرانتز به رنگ ابی

 • به دوستتان بگویید که یک عدد انتخاب کند.                     (8765)
 • ان عدد را بر عکس کنند .                                           (5678)
 • از عدد اصلی کم کنند.                                       (3087=8765-5678)
 • یک عدد از جواب تقریق بردارد.غیر از صفر                    برای مثال (3)
 • جمع بقیه ی اعداد جواب تقریق.                                 (15=0+8+7)
 • جمع اعداد را به شما بگوید.                                 (می گوید:  پانزده)
 • شما می گویید چه عددی برداشت است.            ( شما می گویید : سه)

 • راز کار چیست؟

  در روز اینده
  ادامه  شعبده هادر ادامه مطلب


  رفتن مبخ در بادکنک

  راز: کافی است فقط شما محلی که می خواهید  میخ را رد کنید چسب نواری بگذارید 
  غیب کردن لامپ در دست

  کافی است که کش بردارید ویک سر آن رابه لامپ وسر دیگر ان را کمربند ببندید .بعد یک پیراهن بپوشید ولامپ رو طوری در دست بگیرید که کش معلوم نشود بعد در یک حرکت لامپ را رها کرده بعد لامپ به دلیل بسته بودن به کش . از لای دکمه های پیراهن به داخل پیراهن رفته در نتیجه دیگر لامپ در دست شما نخواهد بود.


  غیب کردن سیگار

  کافی است در حین اجرا کمی نف دهن به ته سیگار بزنید وبعد مانند حلال دندون سیگار را غیب کنید. تف عامل چسبیدن وراز بازی است.

  بلند کردن دان را باروشی جالب
  وسایل:1 عدد خلال دندان و1 عدد نمکدان
  ابتدا  خلال را پشت انگشت اشاره چسبانده ویا با کمک انشت شست آن را بگیرید .
  سپس انگشتتان را به نمکدان نزدیک کنید وخلال را در یک روزنه ان ببرید .
  اگه دستتان را بالا بیاورید نمکدان بالا خواهد آمد وتماشاچی فکر میکند که چسبیده است.

  تبدیل آب به یخ
  ابتدا يک ليوان که داخلش معلوم نباشد را بر ميداريم ويک اسفنج هم رنگ ليوان داخل ليوان ميگذاريم و يک قطعه يخ هم روي اسفنج درون ليوان ميگذاريم و کمي آب را داخل آن ميريزيم و کمي ليوان را تکان ميدهيم تا تماشاچي فکرکندکه ما داريم جادو ميکنيم ولي در حقيقت داريم اين کار را ميکنيم تا آب جذب اسفنج شود وبعد ليوان را بر ميگردانيم تا قطعه يخ داخل دستمان بيفتد ولي هيچ وقت ليوان را جوري به تماشاچي نشان ندهيد که اسفنج را بیینگذاریم وکمي آب را داخل آن ميريزيم وکمي ليوان را تکان ميدهيم تا تماشاچي فکر کند که ما داريم جادو ميکنيم ولي در حقيقت داريم اين کار را ميکنيم تا آب جذب اسفنج شود وبعد ليوان را بر ميگردانيم تا قطعه يخ داخل دستمان بيفتد ولي هيچ وقت ليوان را جوري به تماشاچي نشان ندهيد که اسفنج راببين.

  دست اتشین
  شما بدون این که بسوزید هر جای خود را آتیش میزنید!!! اگر میخواهید که دست شما در آتش نسوزد یک دو قطره از سولفید کربن و تتراکلرید کربن را مخلوط کرده و در کف دست خود بریزید سپس اگر آتش را به دست خود نزدیک کنید دست شما نمی سوزد.
  اما اگر میخواهید آتش در گودی دست شما ایجاد شود متن زیر را بخوانید:وسایل لازم برای این کار عبارتند از:
  · 12 سانتیمتر مکعب سولفور کربن
  · 8 سانتیمتر مکعب تتراکلرور کربن
  حال ابتدا آنها را خوب باهم مخلوط کنید. سپ بدون اینکهکسی متوجه بشود دستتان را روی بخاری نیم گرم یا آجریکه روی اجاق برقی قرار دارد و نظایر آن گرم کنید و آن گاه مخلوط را در گودی دستتان بریزید. در مدتی خیلی کوتاه مایع شروع به شعله کشیدن می‌کند. این سوختن توام با بوی خیلی زننده نیست و می‌توان حتی در داخل ساختمان نی به اجرای آن اقدام کرد.

  در صورتی که موقعیت مناسب نباشد تا شما قبلا دستتان را تا آن اندازه گرم کنید، می‌توانید نظیر آزمایش فوق ، به کمک یک لوله شیشه‌ای گرم ، مایع را مشتعل سازید. اگر مواد تازه و موثر باشند، این طریق برای مشتعل کردن آن کافی خواهد بود. در غیر این صورت کبریت بکشید و به فاصله کمی از آن نگهدارید. مایع شعله ور خواهد شد. اما دست شما آنقدر گرم نمی‌شود که غیر قابل تحمل باشد

  نی جادویی
  در این بازی نخ را داخل نی می كنید بعد نی را می برید اما نخ سالم اموزش ::كافی زیر وسط نی را ببرید از قبل یا تركی ایجاد كنید وبعد در هنگام اجرا وسط نخ را از ترك وبریدگی میارید بیرون و نی خالی را می برید وهمه فكر می كنند نخ را نیز بریدید اما این طور نیست.

  غیب كردن نمكدان
  در این بازی شما نمكدانی رو در دست می گیرید البته روی مبل نیز می شینید و بعد پارچه ای می اندازید روی نكدان بعد زیركانه نمكدان را ول می كنید ووقتی افتاد نمك دان روی پایتان آن را غایم می كنید بعد پارچه را به بالا انداخته البته بدون نمكدان.

  پیشگویی تاس هاا
  در حالی که روی خود را به طرف دیگر بر می گردانید از شخصی بخواهید که تاس ها را به هر ترتیبی که میخواهد روی هم بپیچند. وقتی بر میگردید میبینید که پنج طرف تاس ها را نمیتوانید ببینید: زیر تاس بالایی، بالا و پایین تماس وسطی و بالا و پایین تاس پایینی. به تماشاچیان بگویید که با متمرکز کردن حواستان می توانید بگویید که مجموع این 5جهت غیر قابل دیدن چه عددی می شود.بعد از اعلام کردن این عدد از آنها بخواهید تا 5 جهت غیر قابل دیدن را جمع بزنند با تعجب خواهند دید که شما عدد صحیح را گفته اید.
  این تردستی را میتوانید چندین بار تکرار کنید و هر بار هم نتیجه مختلفی را به دست بیاورید

  اموزش غیب کردن سنگ در دست
  ۱- به جایی بروید که سنگ کوچک در انجا زیاد باشد مثلا پارک.
  ۲- سنگی بردارید با دست راست و بگویید میتوانید ان را غیب کنید .
  ۳- تظاهر کنید سنگ را در دست چپ میگذارید اما در دست راست نگه دارید.
  ۴- همه می گویند در دستتان نگه داشتید و سنگ را که در دست راست مانده را نشان دهید .
  ۵- دو بار این کار را بکنید و بار سوم تظاهر کنید دارید سنگ بر میدارید اما برندارید .
  ۶-سنگی که همه خیال میکنند برداشتید را به دست چپ ببرید و این بار هر دو دست را نشان دهید.  موضوعات مرتبط با این مطلب : شعبده بازیسرگرمی و فالبازیدانستی و چیستانکلی | نسخه قابل چاپ | اشتراک گذاری :
  ____________________________________________________
  برچسب ها:


  نام :
  ايميل:
  سايت:
  ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت
  .: Weblog Themes By blogskin.ir :.

  پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی